Bakırçay Üniversitesi KPSS Şartsız 50 Personel Alım İlanı Yayınladı

Bakırçay Üniversitesi KPSS Şartsız 50 Personel Alım İlanı Yayınladı

Bakırçay Üniversitesi’nce yayınlanan ilanda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan 50 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Bakırçay Üniversitesi yayınladığı personel alımı ilanında güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartsız 50 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvurular 14 Mayıs – 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Temizlik görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, 18-35 yaş aralığında olmak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, İzmir ili Bayraklı, Çiğli, Menemen, Karşıyaka, Foça, Bornova ve Aliağa ilçelerinde ikamet ediyor olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak yer almaktadır. İş ilan numarası 00004978310 olarak açıklanmıştır.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, en az 18 yaşında olası, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması, askerlikle ilişiği bulunmaması, İzmir ili Bayraklı, Çiğli, Menemen, Karşıyaka, Foça, Bornova ve Aliağa ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004978355 olarak açıklanmıştır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde belirtilmiştir: 23 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Bakırçay Üniversitesi Seyrek Yerleşkesi’nde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2019

Popüler İlanlar