Balveren Belediyesi Kepçe Operatörü Alımı İlanı Yayınladı

Balveren Belediyesi Kepçe Operatörü Alımı İlanı Yayınladı

Balveren Belediye Başkanlığı’nca yayınlanan ilanda kepçe operatörü kadrosunda görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayınlandı.

Balveren Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre kepçe operatörü kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacak.

Başvurular 7 Mayıs – 13 Mayıs 2019 tarihleri arasında iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004966441 olarak belirtilmiştir.

Balveren Belediye Başkanlığı kepçe operatörü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, kepçe operatörü mesleğinde 8 yıl deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların D ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları ve Şırnak merkezde ikamet ediyor olmaları da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

17 Mayıs 2019 tarihinde Balveren Belediye Başkanlığı’nda saat 13.00-14.00 arasında kepçe operatörü alımı için kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2019