Banka Memur Alımı Devam Ediyor K.Maraş Lise Mezun Banka Memuru Alım İlanı

Banka Memur Alımı Devam Ediyor K.Maraş Lise Mezun Banka Memuru Alım İlanı

İŞKUR iş ilanı ile K.Maraş İş Bankası bünyesine lise mezun banka memuru alım ilanı yayınlandı. Yapılacak alımın ayrıntıları haberimizde.

Türkiye İş Bankası tarafından İŞKUR iş ilanları ile yapılan duyuruda 4 kişi banka büro memuru personel alım ilanı yayınlandı.

Yapılacak olan personel alımında başvurular sonrasında 20 Şubat 2020 tarihinde K.Maraş İŞKUR  1.kat 18 nolu oda meslek bilgi merkezinde mülakat yapılacak.

İş Bankası 5 büro memuru personel alımında adayların kadın ve erkek 30 yaşını doldurmamış olması, en az lise, ticaret meslek lisesi veya 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan(fiilen yapmış veya muaf), kamu haklarından yoksun bulunmayan, Onikişubat, Dulkadiroğlu, Nurhak, Ekinözü, Çağlayancerit, Türkoğlu, Pazarcık, K.Maraş Merkez, Göksun, Elbistan, Andırın, Afşin ikametli olan, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan, kişisel durumu engelli olması şartları bulunmaktadır.

Başvuru için K.Maraş İŞKUR iş ilan numarası 00005381204 olarak ilan edilmiş olup, alınacak personeller İş Bankası Kurtuluş Mah. Atatürk Bulv. Kıbrıs Meydanı No:85 Kahramanmaraş Merkezde çalıştırılacak.

Kahramanmaraş iş ilanı ile alımı yapılacak olan 4 Banka Memuru alım ilanına başvurular 28 Şubat 2020 tarihinde bitmektedir. İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularınızı İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi ile yapabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020