Başvuruları Yarın Bitecek 287 Kamu Personeli Alım İlanı

Başvuruları Yarın Bitecek 287 Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR tarafından daha önceki tarihlerde yayımlanan ve başvuruları devam eden 287 kişi kamu alım ilanlarından haberdar olmayan veya başvuru için gecikenlere yarın son.

Belediyeler, Üniversiteler, kamu kuruluşları tarafından yapılan İŞKUR iş ilanları ile 287 kamu alımı başvuruları yarın bitiyor. Başvuru yapmayan haberdar olmayan personel adayları için son gün yarın.

Antalya İş İlanı

Antalya Gündoğmuş Personel Ltd. Şti. tarafından yapılan İŞKUR kurum dışı iş ilanı ile şirket bünyesine 39 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 2 kişi İş Makinesi Operatörü, 4 Kişi Şoför, 4 kişi Büro Personeli, 3 Temizlik Personeli (temizlikçi), 18 kişi işçi, 8 inşaat ustası kamu personelleri alınacak. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Malatya İş İlanı

Yayınlanan kamu personel alım ilanıyla Malatya İnönü Üniversitesi bünyesine 657 sayılı devlet memurları kanununun sözleşmeli personel alım hükümlerine göre 101 kişi sağlık personeli alımında 24 Ocakta başvurular bitiyor. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Iğdır İş İlanı

Iğdır Halefli Belediyesi Personel Ltd. Şti. tarafından yapılan İŞKUR kurum dışı iş ilanı ile şirket bünyesine 1 kamu personeli alımı yayınlandı. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Iğdır Melekli Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 1 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 büro personeli kamu personeli alımı yapılacak. Alım haberini incelemek için tıklayınız

Ankara İş İlanı, Kocaeli İş İlanı

Türkiye Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi bünyesine 17 kamu personeli alım yapılacak. Alınacak personeller 2 kişi güvenlik görevlisi, 9 kişi tekniker ve teknisyen, 2 kişi şoför, 4 kişi büro memuru olarak alınacak. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Kahramanmaraş İş İlanı

İŞKUR iş ilanıyla Kahramanmaraş Sütçüimam Üniversitesi rektörlüğü tarafından yapılan ilanda üniversite bünyesine 2 kişi bulaşıkçı, 2 kişi temizlik görevlisi, 4 kişi hizmetli destek personeli alımı yapılıyor. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Kırıkkale İş İlanı

Kırıkkale Bahşılı Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 18 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 kişi muhasebeci, 4 kişi temizlik personeli, 1 kişi bilgisayar işletmeni, 2 kişi kepçe operatörü, 1 kişi tanker operatörü, 1 kişi greyder operatörü, 3 kişi elektrikçi, 1 kişi bilgisayar programcısı, 1 kişi bilgisayar teknisyeni, 2 kişi elektrik teknisyeni, 1 kişi oksijen ve elektrik kaynakçısı olmak üzere 18 kamu personeli alımı yapılacak. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Zonguldak İş İlanı

İŞKUR iş ilanıyla Zonguldak Türkiye Taş Kömürü Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesine 64 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Alınacak personel 26 kişi şoför, 14 kişi Kaloriferci, 7 kişi Demiryolu hattı bakımcısı, 12 kişi yıkama makinesi operatörü, 5 Aşçı alımı yapılacak. Alınacak personellerde aranan özellikler şöyledir. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Sakarya İş İlanı

Sakarya Üniversitesi tarafından yapılan yeni iş ilanı ile üniversitenin bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere engelli, eski hükümlü ve ya terörle mücadelede malul sayılmayacak derecede yaralanan sürekli işi alımı yapılacak.

Alınacak personeller 2 kişi lise mezun eski hükümlü veya terör mağduru temizlik kamu personeli, 4 kişi kamu alımı kişisel durumu engelli olanlar arasından 3 kişi lise mezun temizlik personelleri alınacak. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Çankırı, Giresun, Ankara, Zonguldak, Artvin, Çorum, Burdur iş ilanları

Türkiye geneli SYDV’lere 29 kamu personeli alımı başvuruları devam ediyor.Kamu alımlarını Çankırı Çerkeş SYDV, Giresun Alucra SYDV, Ankara Nallıhan SYDV, Zonguldak Çaycuma SYDV, Artvin Ardanuç SYDV, Çorum Alaca SYDV ve Burdur SYDV leri bünyesine 29 kişi kamu personeli alınacak. Alım haberini incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 24 Ocak 2020