Başvuruları Yarın Bitecek Olan 164 Kişi En Az İlkokul Mezun Personel Alım İlanları

Başvuruları Yarın Bitecek Olan 164 Kişi En Az İlkokul Mezun Personel Alım İlanları

İŞKUR iş ilanları veya kamu personel alım ilanları ile geçtiğimiz günlerde alım ilanları verilerek ve başvuruları yarın sonlanacak 164 kişi kamu alımı yapılıyor. Kaçırmayın.

Kariyer Kamu ekibi olarak İŞKUR kamu iş ilanları ve kamu kurumları tarafından daha önce yayınlanan ve alımları yarın son bulacak olan 164 kişi kamu personel alımı bulunmakta. İlanları daha önceden inceleyemeyen veya haberdar olamayan kişiler için hepsi haber linklerinde.

Ankara İş İlanları

Kültür ve Turizm Bakanlığı

YEK tarafından yapılan resmi ilan ile 26 kişi Yazma Eser Uzman Yardımcısı ünvanlı kamu personeli alımı için sınav yapılacak başvuru yarın son incelemek için tıklayınız.

Emniyet Genel Müdürlüğü

emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bugün yayımlanan güncellenmiş aşçı alım ilanı ile daha önce 24 Ocak 2020 tarihinde başvuru tarihi sona eren 9 aşçı alımında başvuru yetersizliği sebebiyle başvurular 17 Şubat 2020 ile 21 Şubat 2020 tarihleri arasında yeniden yapılabilecek. Daha fazla ayrıntı için tıklayınız.

Aksaray İş İlanları

Aksaray Üniversitesi

Aksaray Üniversitesi İdari Mali İşler Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilan ile 10 kişi Güvenlik Görevlisi personeli alımı yapılacak. Ayrıntılarını incelemek için tıklayınız.

Aksaray Üniversitesi İdari Mali İşler Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilan ile 4 kişi Bahçe Bakım Personeli, 1 kişi Sulama Montaj işçisi personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller daimi ve tam zamanlı alınacak. Ayrıntılı ilan için tıklayınız.

Aksaray Üniversitesi İdari Mali İşler Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilan ile 12 kişi Temizlik Görevlisi personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller daimi ve tam zamanlı alınacak. Daha fazla ayrıntı için tıklayınız.

Erzincan İş İlanı

İl Sağlık Müdürlüğü

İŞKUR tarafından yapılan ilanlar ile Erzincan İli İl Sağlık Müdürlüğü birimlerinde istihdam edilmek üzere 50 kişi toplum yararına programlar kapsamında alınacak. Ayrıntıları incelemek için tıklayınız.

Kayseri İş İlanı

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü

Sağlık Bakanlığı Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü tarafından İŞKUR kamu iş ilanı ile 4 Aşçı kamu personeli alımı ilana çıkarılmış ve hali hazırda başvuru alınmakta. Başvuracak adaylar için 14 Şubat 2020 son tarih. Ayrıntıları incelemek için tıklayınız.

Abdullah Gül Üniversitesi

Abdullah Gül Üniversitesi Genel Sekreterliği tarafından İŞKUR güncel kamu iş ilanları ile daimi ve deneme süreli kamu personelleri alınacak. Alınacak personellerin 7 si Temizlik Görevlisi, 3 ü Güvenlik Görevlisi olarak alınacak. Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Erciyes Üniversitesi bünyesinde Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere 21 kamu personeli alınacak. Alınacak personeller 20 Hemşire, 1 sağlık teknikeri olmak üzere toplam 21 kişi personel olup alınacak kamu personellerinin giderleri özel bütçeden karşılanacak (Döner Sermaye). Daha fazla ayrıntı için tıklayınız.

Bursa İş İlanı

Uludağ Üniversitesi

Uludağ Üniversitesi tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi ve 60 gün deneme süreli 28 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilan ile 8 Güvenlik Personeli, 17 Temizlik Personeli, 1 kişi Elektrik Teknisyeni, 1 kişi Doğalgaz Tesisat Teknisyeni, 1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı kamu personelleri alınacak. Ayrıntıları incelemek için tıklayınız.

Bilecik İş İlanı

Bayırköy Belediyesi

Bilecik İŞKUR kamu iş ilanıyla Bayırköy Belediyesi bünyesine kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan kamu alımında 1 kişi İnşaat Teknisyeni, 1 kişi lojistik Elemanı personel alımı yapılacak. Daha fazla ayrıntı için tıklayınız.

Ankara İş İlanı

TÜBİTAK

TÜBİTAK İŞKUR kamu iş ilanıyla kurum bünyesine kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan kamu alımında 5 kişi Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı personel alımı yapılacak. Daha fazla ayrıntı için tıklayınız.

İŞKUR kamu iş ilanıyla Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunu bünyesine kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan kamu alımında 3 kişi Güvenlik Görevlisi personel alımı yapılacak.  Daha fazla ayrıntı için tıklayınız.

Sivas İş İlanı

DSİ Kamu Alım İlanı

DSİ tarafından İŞKUR ile yapılan iş ilanı ile XIX Bölge Müdürlüğüne İş Makinesi Operatörü alımı yapılacak. Yayınlanan ilan ile 1 kişi Greyder Operatörü kamu personelleri alınacak. Daha fazla bilgi için tıklayınız

Son Başvuru Tarihi: 14 Şubat 2020