Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanında temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 21 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004983391 olarak belirtilmiştir.

Temizlik görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, askerlikle ilişiği olmamak, en az ilköğretim mezunu olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Batman il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumunun “engelli” olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda 28 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 21 Mayıs 2019