Bayırköy Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu 5 İşçi Alım İlanı Yayınladı

Bayırköy Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu 5 İşçi Alım İlanı Yayınladı

Bayırköy Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacaktır.

Bayırköy Belediye Başkanlığı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre mezar kazma işçisi, anons görevlisi ve bilet toplayıcısı kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 8 Temmuz 2019 Pazartesi tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasını kullanarak İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bayırköy Belediye Başkanlığı mezar kazma işçisi alımı başvurularında kullanılacak iş ilan numarası 00005052975, anons görevlisi alımı için 00005053010 ve bilet toplayıcısı alımı için 00005053105 olarak belirtilmiştir.

Mezar kazma işçisi alımı için adayların; en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması ve Bilecik Merkez’de ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Anons görevlisi alımında aranan şartlar; en az 18 yaşında olması, en az ilköğretim mezunu ve Bilecik Merkez’de ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Bilet toplayıcısı alımında aranan şartlar; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak ve Bilecik Merkez’de ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir.

Mezar kazma işçisi, anons görevlisi ve bilet toplayıcısı alımında 19 Temmuz 2019 Cuma tarihinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında Bayırköy Belediye Başkanlığı adresinde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 08 Temmuz 2019

Popüler İlanlar