Belediye 25 Zabıta Memuru Alım İlanı

Belediye 25 Zabıta Memuru Alım İlanı

Resmi kamu alım ilanları ile Selçuklu Belediyesi 25 Zabıta memuru alım ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilan içeriği haberimizde.

Yayınlanan resmi iş ilanı ile Konya Selçuklu Belediyesi bünyesine adayların KPSS puanları esas alınarak 25 Zabıta Memuru alımı yapılacak.

Zabıta Memuru olarak alınacak 10 kişi kamu personel alımında adayların kadın ve erkek herhangi bir lisans programından mezun olması, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, KPSSP3 taban puanının 70 olması şartı bulunmaktadır.

Zabıta Memuru olarak alınacak 15 kişi kamu personel alımında herhangi bir önlisans programından mezun olması, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, KPSSP93 taban puanının 70 olması şartı bulunmaktadır.

Başvuracak Adaylarda Aranan Diğer Özel Şartlar

İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşıması ve bu öğrenimle ilgili olarak Önlisans 2018-KPSSP93 ve Lisans 2018-KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olması,

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması,

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (±) 10 kg.dan fazla fark olmaması, boy ve kilo tespitleri belediye tarafından yapılacak.

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olması,

13 Ekim 1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartları bulunmaktadır.

Başvuru İşlemleri

Başvuru işlemleri 15 Haziran 2020 ile 19 Haziran 2020 tarihleri arasında belediyenin zabıta müdürlüğüne şahsen yapılması gerekmektedir.

Belediye 25 Zabıta Memuru kamu personel alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 19 Haziran 2020