Belediye Başkanlığı İlköğretim Kadrolu 8 Personel Alıyor

Belediye Başkanlığı İlköğretim Kadrolu 8 Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında 8 daimi personel alımı yapıyor Tirebolu Belediye Başkanlığı. Tüm detayları ile haberimiz içeriğinde…

İŞKUR üzerinden Giresun iş ilanları kapsamında Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı yapılması için iş ilanı yayımlamış olup, yayımlanan ilanda daimi arıtma tesisi işletme operatörü ve ısıtma ve sıhhi tesisatçı olmak üzere 8 personel alımı yapacağını duyurmuştur.

Alım Yapılacak Pozisyon – Şehir – İŞKUR İlan No - Son Başvuru Tarihi
Arıtma Tesisi İşletme Operatörü  
TİREBOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Kamu / Daimi
4 Açık Pozisyon    İLÇE GENELİ    00005997487
26.04.2021
Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı(Güneş Panelleri ve Fotovoltaik Sistemleri Kurulum Bakım ve Onarım Elemanı )  
TİREBOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Kamu / Daimi
4 Açık Pozisyon    İLÇE GENELİ    00005997577
26.04.2021

Genel Başvuru Şartları

** Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
** Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
** Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
** Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir. 
** Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
** Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

Özel Başvuru Şartları

aritma.jpgsihhi-tesisat.jpg
Adaylardan İstenilen Belgeler

a – Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.(Yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
c - Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
d -  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
e -  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
f -  Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların çalışılan süreler için hizmeti dökümü gereklidir.
g -  Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

Başvuru Bilgisi

Tirebolu Belediye Başkanlığı personel alımı ilanına başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Bunun için öncelikle adayların İŞKUR web sitesine üye olmaları ve https://esube.iskur.gov.tr/  web adresine şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Daha sonra” İş İlanları” kısmındaki “İşyeri Unvanı” bölümüne “Tirebolu Belediye Başkanlığı” yazılması ve “Şehir” seçildikten sonra “Ara” butonuna tıklanması yeterli olacaktır.

tirebolu-iskur.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 26 Nisan 2021