Belediye Birimi 9 Pozisyon 14 Personel Alımı

Belediye Birimi 9 Pozisyon 14 Personel Alımı

İŞKUR ilanlarda demir bağlama ustası, sıvacı, sıhhi tesisatçı, seramik-mermer ustası, marangoz, kaynakçı, alçı-asma tavan ustası, inşaat mühendisi, beko loder operatörü alıyor Kütahya Belediyesi. 

İŞKUR üzerinden Kütahya iş ilanları kapsamında Kütahya Belediyesi Belde A.Ş. alımı yapılması için iş ilanı yayımlamış olup, yayımlanan ilanda demir bağlama ustası, sıvacı, sıhhi tesisatçı, seramik ve mermer ustası, marangoz, kaynakçı, alçı ve asma tavan ustası, inşaat mühendisi, beko loder operatörü alımı yapacağını duyurmuştur.

Genel Başvuru Şartları

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların  askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir. 
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Demir Bağlama Ustası   2 Kişi – En Az İlkokul Mezunu
Sıvacı   2 Kişi – En Az İlkokul Mezunu
Sıhhi Tesisatçı  1 Kişi – En Az İlkokul Mezunu
Seramik ve Mermer Ustası  2 Kişi - En Az İlkokul Mezunu
Marangoz  2 Kişi – En Az İlkokul Mezunu
Kaynakçı  2 Kişi – En Az İlkokul Mezunu
Alçı Ve Asma Tavan Ustası  1 Kişi – En Az İlkokul Mezunu
İnşaat Mühendisi  1 Kişi –Erkek
Beko Loder Operatörü  1 Kişi – En Az İlkokul Mezunu

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.(Yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
c - Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
d - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
e - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
f - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
g - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
h – Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
i - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 12.021.2021 günü olup başvurular  online olarak yapılacaktır.

kutahya-belediyesi-is-basvurusu-001.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.
İlan metnini aşağıdadır

alci-asma-tavan-ustasi-ilani.jpgbeko-loder-operatoru-ilani.jpgdemir--baglama-ustasi-ilani.jpginsaat-muhendisi-ilani.jpgkaynakci-ilani.jpgmarangoz-ilani.jpgseramik-mermer-ustasi-ilani.jpgsihhi-tesisatci-ilani.jpgsivaci-ilani.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 12 Şubat 2021