Belediye Bünyesine Türkiye Geneli ve İl Geneli Kamu Personeli Alıyor

Belediye Bünyesine Türkiye Geneli ve İl Geneli Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Çankırı Yaylakent Belediyesi bünyesine Türkiye geneli ve İl geneli başvuru alınan kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde

Çankırı İli Yaylakent Belediyesi tarafından İŞKUR kamu iş ilanları en az lise mezun Türkiye genelinden ve il genelinden başvuru yapılabilen kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Alınacak personel 1 kişi iş makinesi operatörü, 1 kişi Elektronik Teknikeri ünvanlarında alınacak.

İŞKUR kamu personeli alım şartları şöyle;

Çankırı İş İlanı:

Yaylakent Belediye Başkanlığı

Elektronik Teknikeri 1 kişi kamu alımında Türkiye geneli herkes başvuru yapabilecek. Adayların erkek ve 18 yaş ile 27 yaş aralığında olması, önlisans Elektronik Teknolojisi mezunu olması şartları bulunmaktadır. Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00005374950 olarak ilan edildi.

İş Makinesi Operatörü 1 kişi kamu alımında adayların erkek ve 18 yaş ile 27 yaş aralığında olması, lise mezunu olması, Orta ilçesi ikametli olması, G ve B sınıfı ehliyet sahibi olması şartları bulunmaktadır. Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00005374641 olarak ilan edildi.

Çankırı kamu iş ilanı 2 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020