Belediye Büro Personeli Alıyor İŞKUR Kamu Alım İlanı

Belediye Büro Personeli Alıyor İŞKUR Kamu Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Melekli Belediyesi bünyesine en az lise mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Büro personeli ünvanlı kamu alım şartları haberimizde.

Iğdır Melekli Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 1 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 büro personeli kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 1 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Büro Memuru 1 kişi Iğdır Melekli Belediyesi kamu alımında adayların kadın ve erkek en az lise mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, büro işlerinde çalıştığını SGK dökümü ile belgelendirmesi, bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olması, büro yönetimi sertifikası sahibi olması, temel muhasebe eğitimi sertifikası sahibi olması, Karakoyunlu, tuzluca, Iğdır merkez, Aralık ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005361405 olup başvurular 24 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Melekli Belediyesi 33 kamu alımı İŞKUR iş ilanı Büro memuru alımına başvurmak isteyen adayların 24 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 24 Ocak 2020