Belediye Deneyimli-Deneyimsiz Sağlık Personeli Alımı

Belediye Deneyimli-Deneyimsiz Sağlık Personeli Alımı

İSPER, 22 hemşire, 3 psikolog, 2 hekim-pratisyen, 4 fizyoterapist olmak üzere İŞKUR üzerinden yayımlamış olduğu ilanla 31 daimi sağlık personeli alımı yapıyor İstanbul için.

İstanbul  Büyükşehir Belediyesi 31 daimi sağlık personeli alacağını bildiren ilanla Evde Sağlık Hizmetleri Projeleri  için İstanbul genelinde görevlendirilmek üzere 3 psikolog, 2 hekim-pratisyen, 4 fizyoterapist, 22 hemşire  alıyor. Sağlık personeli alımları 20 Mayıs günü başlayacak ve 27 Mayıs günü son bulacaktır.

İstanbul  İSPER İlanı İçin Özel Şartlar

Fizyoterapist

Fizik tedavi MYO mezunu olması gereklidir. Alanında en az bir yıl tecrübeli olması ve iyi derecede bilgisayar kullanabilmesi tercih nedenidir.

fizyoterapist.png

Hekim – Pratisyen

Türkiye için geçerli tıp fakültesi mezunu olması gereklidir. İyi derece bilgisayar kullanması ve alanında tecrübeli olması tercih nedenidir.

hekim.png

Hemşire 

En az sağlık meslek lisesi mezunu olması gerekmektedir.  Sertifikalı veya katlım belgeli evde sağlık hemşiresi olması, lisans/yüksek lisans öğrencisi veya mezunu olması tercih nedenidir.

hemsire.png

Psikolog 

Üniversitelerin psikoloji bölümü mezunu olması gereklidir. Yüksek lisans ve deneyimli olması tercih nedenidir. Ayrıca adayların süpervizyon/intervizyonla desteklenmiş sertifikalı veya katılım belgeli terapi eğitimi olması da tercih nedenidir.

psikolog.png

Sağlık personeli alımı başvuruları için, başvuracak kişilerin özgeçmişlerini başvuru@isper.istanbul adresine göndermeleri gerekmektedir. Yayımlanan ilan metninde alım başlangıç tarihi 20 Mayıs, son başvuru tarihi 27 Mayıs olarak belirtilmişti.Başvuru sırasında evrak istenmeyecek olup, mülakat yer va zamanı  daha sonra e-mail gönderilerek bildirilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Mayıs 2021