Belediye İlanı İŞKUR ile İlkokul Mezun Kamu Personelleri Alınıyor

Belediye İlanı İŞKUR ile İlkokul Mezun Kamu Personelleri Alınıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Kırıkkale bünyesinde Bahşılı Belediyesi ilanı ile kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Kırıkkale Bahşılı Belediyesi ilanı ile belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilan ile 1 kişi kara tanker operatörü, 2 kişi temizlik görevlisi, 1 kişi kepçe operatörü, 1 kişi tavan vinç operatörü, 1 kişi büro personeli alımı yapılacak.

Alınacak kamu personelleri Hüseyin Onbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:23 71100 Bahşili Kırıkkale adresinde çalıştırılacak olup mevsimlik işçi alımı yapılacak alınacak personeller 5 ay 29 gün çalıştırılacak.

Kırıkkale İş İlanı

Bahşili Belediye Başkanlığı

Tanker Operatörü 1 kişi alımında adayların ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek  18 yaşından büyük olması, SRC3, SRC4, SRC5 belgesine sahip olmaları, D sınıfı sürücü belgesi olması, Bahşili ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005385820 olarak ilan edildi.

Temizlik işçisi 2 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Bahşili ikametli olması, şartları bulunmakta olup alınacak personeller el ile cadde, sokak, park vb. temizlik işleri yapacak. İŞKUR iş ilan numarası 00005385736 olarak ilan edildi.

Kepçe Operatörü 1 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Beko Loder Operatörü sertifikası bulunması, B sınıfı sürücü belgesi bulunması, Bahşili ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005385844 olarak ilan edildi.

Tavan Vinç Operatörü 1 kişi personel alımında adayların erkek ve kadın 18 yaşından büyük olması, lise mezunu olması, SRC2, SRC4 belgesi sahibi olması, Bahşili ikametli olması, E ve D sınıfı sürücü belgesi bulunması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005385882 olarak ilan edildi.

Büro İşçisi 1 kişi kamu personel alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, lise mezunu olması, Bahşili ikametli olması, B sınıfı sürücü belgesi olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005385895 olarak ilan edildi.

Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak 10 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 10 Şubat 2020