Belediye İlkokul Mezun İŞKUR Kamu Şoför Alımı 2020

Belediye İlkokul Mezun İŞKUR Kamu Şoför Alımı 2020

İŞKUR kamu iş ilanları ile Erbaa Belediye Başkanlığı ilkokul mezun Şoför alımı yapıyor. Kariyer Kamu ile İŞKUR kamu alım ilanı ayrıntıları haberimizde.

Tokat Erbaa Belediyesi tarafından yapılan İŞKUR kamu iş ilanı yapılan duyuruyu kariyer kamu olarak sizin için düzenledik. Belediye tarafından yapılan ilan ile kurum bünyesine ilkokul mezun şoför kamu personeli alınıyor.
İŞKUR iş ilanı ile kamuya şoför alımı 2020 ilanı ile alınacak personellerin Türk vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, terör örgütüne üyeliği irtibatı bulunmamak, Tokat Erbaa ilçesinde ikamet ediyor olmak, SRC1 ve SRC3 mesleki yeterlilik belgesine sahip olması, en az 10 yıl bu iş kolunda çalıştığını belgelemesi, Türk vatandaş olması, E ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005339293 dür.

İŞKUR tarafından yapılan Tokat Erbaa Belediyesi 1 kişi Şoför alımı kamu iş ilanına başvurmak isteyen adayların 10 Ocak 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 10 Ocak 2020