Belediye İş Başvurusu 31 Personel Alımı

Belediye İş Başvurusu 31 Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden 31 kamu personeli alımı yapılması için Belediye personel alımı İlanları yayımlandı.Detaylar haberimizde...

İŞKUR İş İlanları üzerinden 31 kamu personeli alımı yapılması için Metro İstanbul tarafından Belediye personel alımı ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 31 elektrik teknikeri/teknisyeni alacak.


BELEDİYE İŞ BAŞVURUSU PERSONEL ALIMI GENEL ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bi ryıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına yada afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olanadayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olanadayların en az lise mezunu olması zorunludur.


BELEDİYE İŞ BAŞVURUSU PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

METRO personel alımı ilanına son başvuru tarihi 31.12.2021 günü olup başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ Genel Başvuru adresine yapılacaktır.www.kariyerkamu.com haberidir. 

metro-7-sayfa.png

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2021

Popüler İlanlar