Belediye İşçi Alım İlanları Vasıfsız İşçi Alımı

Belediye İşçi Alım İlanları Vasıfsız İşçi Alımı

İŞKUR üzerinden daimi personel alımı yapılması için yayımlanan Belediye işçi alım ilanları kapsamında vasıfsız işçi alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 7 daimi personel alımı yapılması için Belediye işçi alım ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Denizli PERAŞ vasıfsız işçi alacak.


BELEDİYE İŞÇİ ALIM İLANLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
 

BELEDİYE İŞÇİ ALIM İLANLARI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 15.02.2022 günü olup başvurular [email protected] adresine cv gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
 

peras-001.png

Son Başvuru Tarihi: 15 Şubat 2022

Popüler İlanlar