Belediye İşçi Alımı 75 Öğrenim Şartsız Beden İşçisi

Belediye İşçi Alımı 75 Öğrenim Şartsız Beden İşçisi

İŞKUR iş ilanları üzerinden Belediye işçi alımı İlanı yayımlandı. Belediye iş ilanları kapsamında öğrenim şartsız 75 beden işçisi alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden Belediye işçi alımı İlanı yayımlandı. Belediye iş ilanları kapsamında Bursa Belkar öğrenim şartsız 75 beden işçisi alımı yapacak. Son başvuru tarihi 21 Aralık.


BELEDİYE İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan 2 adet biyometrik fotoğrafı istenmektedir. ( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
.**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


BELEDİYE İŞÇİ ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
.**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.

bursa-belkar-beden-iscisi.png


BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 21.12.2021 günü olup başvurular Belkar San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tabaklar Mahallesi Dr. Rüştü Özüt Cad. İ. Hakkı Atış İş Merkezi Sitesi No:6/202 Karacabey adresine yapılacaktır.                     www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 21 Aralık 2021

Popüler İlanlar