Belediye İŞKUR İle En Az İlkokul Mezunu Kamu Personelleri Alım İlanı

Belediye İŞKUR İle En Az İlkokul Mezunu Kamu Personelleri Alım İlanı

İŞKUR iş ilanı ile kamu alımı yapılıyor. Yapılan ilan ile belediye bünyesine 4 kişi temizlik personeli en az ilkokul mezunları arasından alınacak.

Çatalzeytin Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanları ile 4 kişi temizlik personeli alımı yapılıyor.

İŞKUR iş ilan numarası 00005335618 olan ve Belediye tarafından İŞKUR kamu iş ilanları ile yapılacak olan kamu alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, erkek ve 18 yaşından büyük olması, temizlik işinde 3 yıl deneyimi olması, tercihen adayların Çatalzeytin ilçesinde ikamet etmesi, temizlik görevlisi olarak başvuracak adaylardan en az 3(üç) yıl mesleki deneyiminin olması şartı aranmaktadır.

Bu sebeple talebe başvuracak kişilerin temizlik görevlisi mesleğinde en az 3 yıl çalıştığını SGK dökümü ya da önceden bu meslekte çalışmışsa çalıştığı işyerinden talep edilen meslekte en az 3 yıl çalıştığında dair bonservis ile belgelendirmesi gerekmekte.

Kamu personel alım ilanındaki şartları taşıyan adayların başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet adresi üzerinden 07 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar yapmaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 07 Ocak 2020