Belediye İŞKUR ile İlkokul Mezun Kamu Personeli Alım İlanı

Belediye İŞKUR ile İlkokul Mezun Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Afyonkarahisar iline en az ilkokul mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Kanal ve ızgara işçisi ünvanlı kamu alım şartları haberimizde.

Döğer Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 4 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile ilkokul mezun kanal ve ızgara işçisi personeli alımı yapılacak. Alınacak personel kanalizasyon parsel bacaları temizleme işinde çalıştırılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı temizlik personeli 2020 yılı 4 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Kamu işçi 4 kişi alımında adayların erkek ve en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, İhsaniye ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005361123 olup başvurular 21 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Afyon iş ilanı İŞKUR başvurusu sonrasında başvuru listeleri Belediye ye gönderilerek 27 Ocak 2020 tarihinde Döğer Belediye Başkanlığında kura ile alınacak personel belirlenecek.

Döğer Belediyesi 4 kamu alımı İŞKUR iş ilanı kanal ve ızgara işçisi alımına başvurmak isteyen adayların 21 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 21 Ocak 2020