Belediye KPSS Şartsız 20 Personel Alımı İçin İlan Yayınladı

Belediye KPSS Şartsız 20 Personel Alımı İçin İlan Yayınladı

Belediyenin İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı personel alımı ilanına göre Kamu Personeli Seçme Sınavı şartsız 20 personel alımı yapılacaktır.

Bahşili Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan toplamda 20 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla 12 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabilecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için iş ilan numarası 00004920839 olarak açıklanmıştır.

Bahşili Belediye Başkanlığı 20 beden işçisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması gerekmektedir.

Adaylarda aranan ikamet şartı Kırıkkale ili Bahşili ilçesinde ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir. İstihdam edilecek olan personele verilecek sosyal olanak SSK olarak belirtilmiştir.

Bahşili Belediyesi 20 personel alımı için 19 Nisan 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Bahşili Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 12 Nisan 2019