Belediye KPSS siz 4 Kamu Personeli Alıyor

Belediye KPSS siz 4 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile belediye bünyesine mezuniyet şartsız, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Aksaray Ağaçören Belediyesi Personel Ltd. Şti. tarafından yapılan İŞKUR  kurum dışı iş ilanı ile şirket bünyesine 4 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 4 kişi beden işçisi (Temizlik Görevlisi) kamu personeli alınacak.

Aksaray İŞKUR iş ilanı ile alınacak personeller Ağaçgören Belediyesi Fen Hizmetleri Müdürlüğünde çalıştırılacak. Alınacak kamu personelleri süresiz daimi olarak alınacak, personeller yapılacak mülakatla alınacak. Adaylardan başvuru sırasında alınacak öz geçmiş değerlendirmesi yapıldıktan sonra uygun bulunanlar görüşmeye çağırılacak.
İŞKUR kamu iş ilanı kurum dışı 4 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Beden işçisi 4 kişi alımında adayların 18 yaşından büyük olması, T.C.  vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması şartları bulunmaktadır.

Adayların başvurularını bizzat başvuru dilekçesi, ikametgah belgesi, kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, sağlık raporu, meslek çalışma belgesi, nüfus kayır örneği, askerlik ilişiksizlik belgesi ile 20 Ocak 2020 ve 23 Ocak 2020 tarihleri arasında belediyeye yapmaları gerekmektedir.

 

aksaray-is.jpg

Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2020