Belediye Kurumları 8 Personel Alımları

Belediye Kurumları 8 Personel Alımları

Belediye kurumları personel alımı için ilanlar yayımladılar. Hangi belediyeler personel alımı yapıyor…

Belediye kurumları personel alımı için ilanlar yayımladılar.

Afyonkarahisar Üç Hilal İnşaat Ltd. Şti. kamu kurumu personel alımı için yayımladığı ilanlarda en az ilkokul mezunu ve Emirdağ’da ikamet eden 2 beden işçi ile en az lise mezunu ve Emirdağ’da ikamet eden 1 büro işçisi alımı yapacağını duyurdu. Adaylar 18 Mayıs son gün olarak başvuru yapabilirler.
Resmi İlan

beden-iscisi-007.jpgburo-iscisi.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Burdur Bucak Belediyesi Personel Ltd. Şti. 50 yaşından gün almamış olan ve 1 yıldır bucak ilçesi sınırlarında ikamet etmiş olan 5 taş duvar ustası alımı yapacağını duyurdu. Adaylar 17 Mayıs son gün olarak bucakbelediyepersonel@gmail.com e posta adresine başvuru yapabilirler.
Resmi İlan

tas-duvar-ustasi.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Genel Başvuru Şartları

** Belediye kurumları 8 personel alımları personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
** Belediye kurumları 8 personel alımları personel ilanına başvuracak bütün adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bedensel veya zihinsel engeli bulunmaması gereklidir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Belediye kurumları 8 personel alımları personel alımı ilanına başvuracak bütün adayların nüfus cüzdanı suretleri gereklidir.
b - Belediye kurumları 8 personel alımları personel alımı ilanına başvuracak bütün adayların diplomaları gereklidir. 
c - Personel alımı ilanına başvuracak bütün adayların görevlerini devamlı bir şekilde icra etmelerine  engel olacak bir durumları olmadığı beyanları gereklidir.
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 18 Mayıs 2021