Belediye Kurumu En Az Ortaokul 30 Garson Alıyor

Belediye Kurumu En Az Ortaokul 30 Garson Alıyor

Garson alımı ile ilgili Belediye Kurumu tarafından yayımlanmış olan ilan kapsamında en az ortaokul mezunu 30 garson alınacağını bildirdi. Son başvuru tarihi 31 Mayıs olan alımlar Aydın’da yapılacak.

Belediye Kurumu’nun Kuşadası Aydın İçin yayımladığı ilanda, Aydın Arya, en az ortaokul mezunu  30 garson alacağını belirtti. Son başvuru günü 31 Mayıs.

Adayların bu alanda en az iki yıl tecrübeli olması, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi, kuvvetli bir iletişime sahip olup takım çalışması yapabilmesi ve T.C. vatandaşı olması isteniyor.  Mezuniyet şartı ortaokul.  Verilen ilan metninde yaş şartı bulunmuyor. Çalışma adresi Merkez, çalışma saatleri ise haftalık 45 saat olarak belirtilmiş.

Adaylardan bir adet fotoğraf  ile özgeçmiş, kimlik (veya fotokopisi), diploma (veya fotokopisi), ilgili alanda tecrübesini gösteren belge, sağlık raporu, adli sicil kaydı ve SGK döküm istenmektedir.

aydin-arya-8-son-31-mayis-30-kisi.png

Geçici kadroya yapılacak olan garson alımları için son başvuru tarihi 31 Mayıs 2021 günü olarak bildirilmiş. Pozisyon için uygun görülen adayların alımları yapılacaktır. Adaylar başvurularını  İki Çeşmelik Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı No: 33 Kuşadası Aydın adresine veya ik@aryakusadasi.com.tr mail adresine yapabilirler. E-mail ile internet adresi üzerinden başvuru yapan adayların Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereğince başvuruların kayıt altına alındığından dolayı özgeçmişlerinin değerlendirilmek üzere CV Bankasında saklanmasına onay vermeleri  gerekmektedir. Başvurular fotoğraflı özgeçmiş ile yapılacaktır. 

Son Başvuru Tarihi: 31 Mayıs 2021