Belediye Kurumuna 3 Branşta 8 Personel Alınacak

Belediye Kurumuna 3 Branşta 8 Personel Alınacak

Belediye kurumuna 3 branşta 8 personel alımı yapılması için İŞKUR üzerinden yayımlamış olan ilanda kazıcı yükleyici operatörü, yükleyici operatörü, büro işçisi alımı yapılacağı açıklandı Antalya için.

Belediye Kurumuna 3 branşta 8 personel alımı için yayımlanan ilanda Antalya Selinus İnşaat yükleyici operatörü, büro işçisi, kazıcı yükleyici operatörü kadrosu için daimi personel alacağını açıkladı.

Selinus  İnşaat Antalya ilanı başvuruları için aranan nitelikler; anayasal düzen ve bunun işleyişine, devletin güvenliğine karşı affedilmiş dahi olsa suç işlememiş olmak, Türk vatandaşı olmak, sağlık durumunun görev yapmak için elverişli olması, erkek adaylar için askerlik ilişiği olmamak, yaşlılık, emeklilik, malullük aylıklarından birisine hak kazanmamış olmak,  ikamet şartına uygun olmak. Deneyim şartı istenmeyen ilanda ikamet şartı olarak  ilçe sınırlarında ikamet edilmesi istenmektedir..

Büro İşçisi

antalya-3-005.png

En az lisans mezunu ve 24 yaşından büyük ve 44 yaşından gün alınmamış olunması gerekmektedir.

Yükleyici Operatörü

antalya-2-005.png

En az ilkokul mezunu olunması, 27 yaşından büyük ve 30 yaşından gün alınmamış olunması, G sınıfı sürücü belgesine sahip olunması, lastik tekerlekli iş makinesi kullanma yetki belgesine sahip olunması, kazma ve yükleme (ekskavatör) iş makinesi kullanma sertifikasına sahip olunması gerekmektedir.

Kazcı Yükleyici Operatörü

antlya1.png

En az ilkokul mezunu olunması, 40 yaşından büyük ve 44 yaşından gün alınmamış olunması, kazma ve yükleme (ekskavatör) iş makinesi kullanma sertifikasına sahip olunması, D sınıfı ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olunması    gerekmektedir.

Başvuru dilekçesi, son altı ayda çekilen 2 tane fotoğraf, adli sicil ve nüfus kaydı, sağlık raporu, ikametgah ve askerlik belgesi, SGK hizmet dökümleri, diploma (veya tasdikli fotokopisi), nüfus cüzdanı (veya fotokopisi ) gerekli evrak içindedir.  Ayrıca sahip olunan ehliyet, sertifikalar vb. gibi belgeler de ilgili kuruma başvuru esnasında verilmelidir.

Başvuranlar asından uygun görülen adayların alımlarının yapılacağı Selinus İnşaat Antalya için başvurular 24 Mayıs 2021 günü yapılacaktır.  Başvuru adresi Gazipaşa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Yeni Mahalle İnönü Caddesi No: 9 Gazipaşa Antalya olarak belirtilmiştir.

Son Başvuru Tarihi: 24 Mayıs 2021