Belediye Şoför Alımı 40 Yaş Sınır 14 Daimi Personel

Belediye Şoför Alımı 40 Yaş Sınır 14 Daimi Personel

İŞKUR üzerinden 14 daimi personel alımı yapılması için yayımlanan iş ilanları kapsamında Belediye şoför alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 14 daimi personel alımı yapılması için Belediye şoför alımı ilanı yayımlandı. İlanlar kapsamında İzmir İZELMAN şoför alacak.


BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 26 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az lise mezunu olması zorunludur.     


BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına başvurular 23.02.2022 - 25.02.2022 tarihleri arasında [email protected] adresinden yapılacaktır.  www.kariyerkamu.com haberidir.
 

zmir.png

Son Başvuru Tarihi: 25 Şubat 2022

Popüler İlanlar