Belediye Şoför Alımı Ne Zaman? En az İlköğretim Mezunu 40 Daimi Şoför Alınacak

Belediye Şoför Alımı Ne Zaman? En az İlköğretim Mezunu 40 Daimi Şoför Alınacak

İŞKUR iş ilanları üzerinden Belediye şoför alımı yapılması için iş ilanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında 40 daimi en az ilköğretim şoför alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden daimi personel alımı yapılması için yayımlanan ilanlar ile Belediye şoför alımı yapılacak. İlanlar kapsamında İstanbul çevre Yönetimi 40 aktarma şoförü alacak.


BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilköğretin mezunu olması zorunludur.     
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların  (CE) sınıfı sürücü belgesi, SRC 4 belgesi, psikoteknik belgesi olması zorunludur.

60 En Az Ortaokul Belediye Şoför Alımı ilanına da bakabilirsiniz.

BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

İSTAÇ personel alımı ilanına son başvuru tarihi 21 Ocak 2022 günü olup başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
istac.png

Son Başvuru Tarihi: 21 Ocak 2022

Popüler İlanlar