Belediye Telefon Santral Operatörü Alımı

Belediye Telefon Santral Operatörü Alımı

Belediye tarafından yayınlanan personel alımı ilanında telefon santral operatörü kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilanda daimi olarak istihdam etmek üzere 1 telefon santral operatörü alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 12 Mart 2019 tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak olan iş ilan numarası 00004869836 olarak belirtilmiştir.

1 telefon santral operatörü alımında adaylarda aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak, en az 18 en fazla 42 yaşında olmak, ilgili liselerin bilişim teknolojileri bölümü mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, Kocaeli İli Başiskele İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar Operatörlüğü-İşletmenliği ve Türkçe Diksiyon ve Güzel Konuşma kurslarını aldığına dair sertifika sahibi olması da gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

Son Başvuru Tarihi: 12 Mart 2019