Belediye Tesisine 3 Kategoride 30 Personel  Alınıyor

Belediye Tesisine 3 Kategoride 30 Personel Alınıyor

Belediye Kurumu Arya Turistik Tesisleri 3 branşta personel alımı için yayımladığı ilanda 10 aşçı yardımcısı, 10 barboy/bargirl ve 10 cankurtaran olarak Aydın ilinde 30 personel alacağını bildirdi.

Arya Turistik Tesisleri A.Ş. tarafından 30 iletişimi kuvvetli, takım çalışması yapabilen  T.C. vatandaşı personel alımı ile ilgili ilan yayımlandı. Aydın Arya  yayımladığı ilanda 10 cankurtaran, 10 aşçı yardımcısı, 10 barboy/bargirl alacağını belirtti.

Öğrenim Şartı

Aydın Kuşadası Arya Turistik Tesisleri A.Ş. ilanında cankurtaran ve barboy/bargirl pozisyonları için başvuracak kişilerin en az lise mezunu olmaları, aşçı yardımcısı pozisyonuna başvuracak adayların ise en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. 

Tecrübe

Tüm adayların ilgili alanda en az bir tecrübeli olmaları gerekmektedir.
Çalışma Şartları
Çalışma süresi 7,5 ve haftalık 45 saattir. Bununla birlikte tüm adayların esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi gerekmektedir.  Çalışma yeri Merkez olarak belirtilmiştir.

aydin-arya-12-son-31-mayis-10-kisi.pngaydin-arya-13-son-31-mayis-10-kisi.pngaydin-arya-14-son-31-mayis-10-kisi.png

Başvuru

Kuşadası Arya ilanı için son başvuru tarihi 31 Mayıs 2021 günü olarak verilmiştir. Başvuruların fotoğraf eklenmiş özgeçmiş ile yapılması gerekmektedir. 

Başvuru adresleri İki Çeşmelik Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No: 33 Kuşadası Aydan ve ik@aryakusadasi.com.tr olarak belirtilmiştir. Kişisel Verileri Koruma Kanunu uyarınca başvurular kayıt altına alınacağından özgeçmişinin CV Bankasında değerlendirilmek için saklanmasına onay veren kişiler başvurularını mail adresine yapabilirler. İritibat kişisi İnsan Kaynakları Müdürü Gül Kabacaoğlu tel ise 0256612 22 93’tür. 

Son Başvuru Tarihi: 31 Mayıs 2021