Belediyeler ve Öğretmenevleri KPSS siz En Az İlkokul Mezun 7 Kamu Personeli Alım İlanı

Belediyeler ve Öğretmenevleri KPSS siz En Az İlkokul Mezun 7 Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanları ile Kıbrıscık, Ağrı ve Ayvalık Belediyesi ile Mudanya ve Doğanşar Öğretmenevlerine en az ilkokul mezun kamu alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanları ile yapılan son ilanlarda Bolu Kıbrıscık, Ağrı, Balıkesir Edremit Ayvalık belediyeleri ile Mudanya, Doğanşar öğretmenevleri bünyesine en az lise mezun 7 kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan alımların İŞKUR iş ilan numaraları ve alım şartları haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

İşçi  1 kişi İŞKUR kamu alımında Bolu ili Kıbrıscık Belediyesi geçici süreli işçi alımı ile bünyesine alınacak adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, bahçecilik ve yiyecek içecek hizmetleri alan ve gıda sektörü çalışanları için kişisel hijyen eğitimi aldığına dair eğitim belgesine sahip olması, Kıbrıscık ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005348476 olup başvurular 14 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Halı Dokuyucu işçi alımı 1 kişi Ağrı Belediyesine eski hükümlü veya TMY kamu alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, Halı dokuyucu mesleğinde MEB onaylı sertifika yada bonservisi olması, önlisans ve lisans mezunlarının başvurmaması istenmekte, Ağrı ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005347498 olup başvurular 14 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

İşçi olarak alınacak eski hükümlü veya TMY 1 kişi kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, Ayvalık ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005349653 olup başvurular 14 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Resepsiyon Görevlisi (Büro Personeli) olarak Sivas Doğanşar Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 1 kişi kamu alımında adayların lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 ile 40 yaş arasında bulunması, protokol kuralları belgesine sahip olması ve bilgisayar sertifikasına sahip olması, Doğanşar ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005348298 olarak yayınlandı.

Aşçı olarak Sivas Doğanşar Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 1 kişi kamu alımında adayların enaz ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 ile 40 yaş arasında bulunması, aşçılık belgesi sahibi olması, gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgesine sahip olması, Doğanşar ilçesi ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005348149 olarak yayınlandı.

Garson (servis Elemanı) olarak Bursa Mudanya Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 2 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, turizm ve otelcilik mezunu olması, bir yıl deneyim sahibi olması bursa merkez, Kestel, Gürsu, yıldırım, Osmangazi, nilüfer, harmancık, büyükorhan, Yenişehir, Orhangazi, Orhaneli, Mustafakemalpaşa, Mudanya, keleş, Karacabey, İznik, İnegöl, gemlik ilçelerinde ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005348770 olarak yayınlandı.

Yukarıdaki İŞKUR kamu alımlarına başvurmak isteyen adayların 14 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 14 Ocak 2020