Belediyeye En Az İlkokul Mezun 15 Kamu Personeli Alım İlanı

Belediyeye En Az İlkokul Mezun 15 Kamu Personeli Alım İlanı

Yapılan son İŞKUR iş ilanıyla Lüleburgaz Belediye Başkanlığı bünyesine en az ilkokul mezun geçici ve tam zamanlı kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde. 

İŞKUR kamu iş ilanıyla Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Bünyesine en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak kamu alımında alınacak personeller temizlik görevlisi, traktör şoförü ve kamyon şoförü olarak çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personelleri için İŞKUR Lüleburgaz Hizmet Merkezi Bünyesinde yapacakları başvuru sonrasında Belediye Hizmet Binası 2. Kat Turkuaz Toplantı Salonunda 05 Mart 2020 tarihinde saat 14:00 da kura çekimi yapılacak.

Kırklareli İş İlanı

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı

Beden İşçisi 9 kişi personel alımında alınacak personeller belediyenin park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde 5 ay 29 gün süresince çalıştırılacaktır. Adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, Lüleburgaz ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005420032 olarak ilan edildi.

Traktör Şoförü 2 kişi personel alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, B sınıfı sürücü belgesi olması, Lüleburgaz ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005420055 olarak ilan edildi.

Kamyon Şoförü 4 kişi personel alımında alınacak personeller belediyenin park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde 5 ay 29 gün süresince çalıştırılacaktır. Adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, Lüleburgaz ikametli olması, E sınıfı sürücü belgesi olması, Src3 ve Src4 belgesine sahip olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005420247 olarak ilan edildi.

Yapılacak olan 15 kamu personeli alımında başvurular Lüleburgaz Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmet Merkezi  bünyesinde yapılmakta olup şartları taşıyan adayların 02 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan numarasıyla başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılacak kamu alım ilanlarını telefon uygulamamız üzerinden incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 02 Mart 2020