Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği Çiftçi Alım İlanı Yayınladı

Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği Çiftçi Alım İlanı Yayınladı

Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapılacağı açıklandı.

Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre çiftçi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 21 Mayıs 2019 tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği çiftçi alımı için başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004983223 olarak belirtilmiştir.

Çiftçi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak ve sulama sistemlerinde “zirai sulamacı” mesleğinde en az 6 aylık deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Adaylarda aranan ikamet şartı Gaziantep Karkamış’ta ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir. 22 Mayıs 2019 tarihinde öğleden sonra Birlik Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 21 Mayıs 2019