Bisküvi Fabrikalarına 640 İşçi Alınıyor

Bisküvi Fabrikalarına 640 İşçi Alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan sekiz farklı iş ilanı ile bisküvi fabrikalarına 640 işçi alımı yapılacak. İlanlarda yaş sınırı yok. Alımlar Konya ve Karaman illeri için yapılıyor. Detaylar haberimizde…

Karaman ve Konya ilinde faaliyet gösteren Saray Bisküvi Ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Şimşek Bisküvi Ve Gıda, Anı Bisküvi Gıda, Modern Çikolata, Palmiye Bisküvi Çikolata Kek Gıda, Hazal Bisküvi, Azra Bisküvi, BİFA Bisküvi ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 8 farklı iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Açık İş İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilan detaylarına göre, bisküvi fabrikalarına bay-bayan toplam 640 işçi alımı yapılacak! 
BİFA Bisküvi tarafından, İŞKUR sayfasında yayınlanan ilan detaylarında ‘’Fabrikamız da çalıştırılmak üzere Vasıflı-Vasıfsız 18-45 yaş arası BAY-BAYAN elemana ihtiyaç vardır’’ şartı belirtilirken, Saray, Şimşek, Modern Çikolata, Palmiye ve Azra Bisküvi Fabrikalarının ilanlarında yaş sınırı belirtilmemiştir.


BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

** Adaylardan nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi istenmektedir.
** Adaylardan diploma belgesinin aslı (noter tasdikli örneği / e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi)  istenmektedir.
** Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
** Adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
** Adaylardan özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü istenmektedir.
** Adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir.
** Adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair  beyanı istenmektedir. 

Bisküvi fabrikalarına işçi alımı başvuruları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Her bir ilanın son başvuru tarihi farklıdır. Bu ilanlara en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilir. Aşağıda başvuru ekranlarına ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak İŞKUR aracılığı ile başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. İlanları görüntülemek ve hemen başvuru yapmak için

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=8716  

Son Başvuru Tarihi: 12 Ağustos 2021