Bisküvi Fabrikalarına Personel Alımı

Bisküvi Fabrikalarına Personel Alımı

Bisküvi Fabrikaları İşçi Alımı için iş ilanı yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanında 7 Bisküvi Fabrikası bünyesine Bisküvi İmalat İşçisi alımı gerçekleştirilecek.

Bisküvi Fabrikaları İşçi Alımı için iş ilanı yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanında 7 Bisküvi Fabrikası bünyesine Bisküvi  İmalat İşçisi alımı gerçekleştirilecek.
Bisküvi Fabrikalarına Personel Alımı 
Bisküvi Fabrikalarına işçi alımı için 7 bisküvi fabrikası İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. Yayınlanan iş ilanında Azra Bisküvi Gıda San Aş, Şimşek Bisküvi Ve Gıda San A Ş, Modern Çikolata Gıda San Ve Tic A.Ş, Palmiye Bisküvi Çikolata Kek Gıda Sanayi Ve Ticaret A. Ş., Bifa Bisküvi Ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Hazal Bisküvi Ve Gıda San Aş bünyesine Bisküvi İmalat İşçisi  alımı gerçekleştirilecek.
BAŞVURU BİLGİLERİ 
Bisküvi Fabrikalarına Personel  alımı ilanı için son başvuru tarihi 19 Ararlık 2020 olarak açıklanmıştır. 
Başvurmak isteyen kişilerin başvurularını . https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=8716  İŞKUR sayfası üzerinden yapmaları gerekmektedir.
ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER
1 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak tüm adaylardan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numarası bulunan fotoğraflı kimlik belgesi (nüfus cüzdanı veya pasaport) fotokopisi istenmektedir.
2 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak tüm adaylardan  askerlikle ilişiği olmadığına dair resmi beyanı istenmektedir.
3 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Öğrenim durumlarını gösteren belgenin aslı veya noter onaylı sureti ya da e-devlet üzerinden alınan mezun belgesi istenmektedir.
4 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Adlî sicil ve arşiv kaydının bulunmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
.BAŞVURU GENEL ŞARTLARI 
1 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin İlköğretim mezunu  olması gerekmektedir.
2 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması gerekmektedir.
3 - Bisküvi Fabrikalarına Personel  alımı ilanına başvuracak  tüm adayların  görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu  olmaması gerekiyor 
4 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak 35-40 yaş aralığında olması gerekmektedir.
5 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak  bütünü kişilerin Karaman ilin ikamet etmesi ya da edecek olması gerekmektedir.
6 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak  bütünü kişilerin 35 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.
7 - Bisküvi Fabrikalarına Personel alımı ilanına başvuracak  bütünü adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 19 Aralık 2020