Boğaziçi Üniversitesi Daimi 15 Kamu Personeli Alım İlanı

Boğaziçi Üniversitesi Daimi 15 Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR üzerinden son kamu iş ilanları ile Boğaziçi Üniversitesi  bünyesine 15 kamu personeli alımı yapılacak. Alımın ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı ile Boğaziçi Üniversitesi bünyesine Temizlik Personeli alımı yapılacak. Yapılacak kamu personeli alımı ilçe genelinden daimi ve deneme süreli bir alımdır.

Başvurular sonrasında 03 Nisan 2020 tarihinde saat 13:00 da Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonunda kura çekimi yapılacaktır. Gerekli tüm ilanlar üniversitenin internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Adaylara yazılı tebligat yapılmayacak.

İstanbul İş İlanı

Boğaziçi Üniversitesi

Temizlik Personeli olarak ilçe genelinden alınacak 15 kamu personeli sürekli işçi alımında adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, adayların kadın, erkek 18 yaşını tamamlamış ve 39 yaşını doldurmamış olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması(Yapmış,Tecilli veya Muaf olması), Ümraniye, Kağıthane, Üsküdar, Şişli, Sarıyer, Beykoz, Beşiktaş ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005469505 olarak duyuruldu.

Boğaziçi Üniversitesi kamu personeli alımına yukarıdaki şartları taşıyan ve başvurmak isteyen adayların 23 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını Beyoğlu İŞKUR hizmet merkezine veya İŞKUR internet sitesi üzerinden ve Alo 170 hattı üzerinden yapabilecekler.

İŞKUR kamu ilanlarını telefon uygulamamız ile inceleyebilirsiniz.

Telefon uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 23 Mart 2020