Burdur Belediyesi 24 Geçici Kamu Personeli Alım İlanı

Burdur Belediyesi 24 Geçici Kamu Personeli Alım İlanı

Yapılan son resmi kamu iş ilanı ile Burdur Belediyesine 24 geçici kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Güncel kamu iş ilanı ile Burdur Belediyesi Bünyesine 24 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Alınacak personel ünvanları şöyle,

Kamyon Şoförü,

Beden İşçisi,

İş Makinesi Operatörü,

Burdur Belediyesi tarafından yapılacak olan kamu personeli alımında adayların 24 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvuru yapmaları sonrasında Burdur Belediyesi Sultan Deresi Hizmet Kampüsü Toplantı Salonu merkez Burdur adresinde 02 Nisan 2020 tarihinde saat 10:00 da kura çekilecek.

Burdur İş İlanı

Burdur Belediyesi 24 geçici kamu alımında ayrıntılar şöyle;

Kamyon Şoförü 5 kişi geçici ve tam zamanlı kamu personeli alımında kadın ve erkek adayların en az ilkokul mezunu olması, 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Psikoteknik belgesine sahip olması, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olması, Burdur merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR kamu alımı ilan numarası 00005470931 olarak ilan edildi. Bu ilanda alınacak personeller Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacaklar.

Kamyon Şoförü 4 kişi geçici ve tam zamanlı kamu personeli alımında kadın ve erkek adayların en az ilkokul mezunu olması, 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Psikoteknik belgesine sahip olması, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olması, Burdur merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR kamu alımı ilan numarası 00005470943 olarak ilan edildi. Bu ilanda alınacak personeller Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi olarak alınacak 11 kişi geçici ve tam zamanlı kamu personeli alımında alınacak personel çöp toplama kamyonu arkasında çalıştırılacağından dolayı erkek adayların en az ilkokul mezunu olması, 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, Burdur merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR kamu alımı ilan numarası 00005470887 olarak ilan edildi. Bu ilanda alınacak personeller Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacaklar.

İş Makinesi Operatörü 3 kişi geçici ve tam zamanlı kamu personeli alımında kadın ve erkek adayların en az ilkokul mezunu olması, 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, operatör belgesine sahip olması, G sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Burdur merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR kamu alımı ilan numarası 00005470897 olarak ilan edildi. Bu ilanda alınacak personeller Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacaklar.

Kamyon Şoförü olarak alınacak 1 kişi geçici ve tam zamanlı kamu personeli alımında kadın ve erkek adayların en az ilkokul mezunu olması, 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Psikoteknik belgesine sahip olması, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olması, Burdur merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR kamu alımı ilan numarası 00005470959 olarak ilan edildi. Bu ilanda alınacak personeller Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacaklar.

Yapılacak olan belediye personel alımına başvurmak isteyen adaylar için başvurular Burdur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yapılmakta olup ilçe genelinden yapılacak alıma İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak yada Alo 170 hattı üzerinden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İŞKUR iş ilan görüntüsü yayınlandı.

burdur.jpg

Kariyer Kamu Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Kariyer Kamu cep uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 24 Mart 2020