Büro Elemanı Operatör Şoför Saha İşçisi 24 Personel Alımı

Büro Elemanı Operatör Şoför Saha İşçisi 24 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 24 personel alımı yapılması için yayımlanan Belediye is ilanları büro elemanı, operatör, şoför, saha işçisi alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 24 personel alımı yapılması için Belediye is ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Aydın Didim 2 büro elemanı, 22 operatör, şoför, saha işçisi alacak.


PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 14.02.2022 günü olup başvurular [email protected] adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
 

aydin-1-011.pngaydin-2-013.png

Son Başvuru Tarihi: 14 Şubat 2022

Popüler İlanlar