Büyükşehir Belediyesi 5 Branşta Daimi Personel Alımı

Büyükşehir Belediyesi 5 Branşta Daimi Personel Alımı

İŞKUR üzerinden Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapılması için yayımlanan Belediye is ilanları kapsamında 5 branşta daimi personel alımı yapacak.

İŞKUR üzerinden 10 daimi personel alımı yapılması için Belediye is ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Personel Yönetimi 2 büro yönetim elemanı, 2 raportör, 2 bilgisayar teknisyeni, 2 teknoloji ve program teknikeri, 2 bilgi işlem destek elemanı alacak.


PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ 

İSPER personel alımı ilanına son başvuru tarihi 11 Şubat 2022 günü olup başvurular https://kariyer.ibb.istanbul Genel Başvuru internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Tam ilan metni için BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 11 Şubat 2022

Popüler İlanlar