Büyükşehir Belediyesi Devlet Memurları Kapsamında 50 Zabıta Memuru Alacak

Büyükşehir Belediyesi Devlet Memurları Kapsamında 50 Zabıta Memuru Alacak

50 zabıta memuru ilanına başvuru şartları nelerdir? Başvurular nasıl ve ne zaman yapılıyor? Kimler başvuru yapabilir? Başvurular nereye yapılacak?

Büyükşehir Belediye 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilecek 50 zabıta memuru alımı yapıyor.

Devlet  memuru olarak istihdam edilecek zabıta memurlarının tümünün 2020 senesi yapılmış olan  Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları ve sınav günü 30 yaşını bitirmemiş olmaları ve aşağıdaki şartları taşımaları gerekiyor.

sartlar-014.jpg

40’ının en az B sınıfı ehliyeti olması, İş İdaresi ve İktisat, Ekonomi, İşletme-Ekonomi, İktisat,  İşletme-İktisat, İşletme,, İş İdaresi, Kamu Yönetimi, İşletmecilik, Siyaset Bilimi, Yönetim ve Organizasyon, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Yerel Yönetimler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri  dört yıllık lisans programlarından mezun olması,

5’inin en az B sınıfı ehliyeti olması, Çeviribilim (İngilizce), Türkçe-Almanca - İngilizce Mütercim-Tercümanlık, İngilizce Fransızca-Türkçe Mütercim Tercümanlık, İngilizce Mütercim-Tercümanlık, İngilizce Fransızca Mütercim Tercümanlık dört yıllık lisans programlarından mezun olması,

Diğer 5’inin en az B sınıfı ehliyeti olması, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği,  Beden Eğitimi ve dört yıllık lisans programlarından mezun olması gerektiği bildiriliyor.

Adaylar  başvurularını istenen belgelerle beraber 14.06.2021 tarihinden 18.06.2021 tarihi mesai bitimine kadar şahsen yapacaklar. Ayrıca  boy ve kilo ölçümleri de yapılacak. 

Başvuru Adresi 
Tekirdağ Büyükşehir Belediye İtfaiye Daire Başkanlığı Yüzüncü Yıl Mah. İtfaiye Sok. No:1 Süleymanpaşa –Tekirdağ
https://www.kariyerkamu.com haberidir.
Resmi İlan Linki
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 18 Haziran 2021