Çat Belediyesi İş Makinesi Operatörü Kamu Alımı Yapıyor

Çat Belediyesi İş Makinesi Operatörü Kamu Alımı Yapıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Çat Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Tokat iş ilanı İş makinesi operatörü olarak yapılacak kamu alım şartları haberimizde.

Tokat Çat Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 1 İş Makinesi operatörü beko loder kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 Beko Leoder Operatörü kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı belediye kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

İŞKUR iş makinesi operatörü belediye personel alımında 1 kişi beko leoder kullanıcısı adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, G ve E sınıf sürü belgesi olması, Tokat merkez ikametli olması şartları bulunmakta.

Alınacak personeller adayların İŞKUR başvurusu sonrası İŞKUR tarafından belediyeye gönderilen başvuru listelerine istinaden Çat Belediyesi Toplantı salonunda 31 Ocak 2020 tarihinde yapılacak noter kurası ile belirlenecek.

Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005358358 olup başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Tokat iş ilanı İŞKUR kamu personeli alımında 1 kişi iş makinesi operatörü işçi kamu alımı İŞKUR iş ilanına başvurmak isteyen adayların 20 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2020