Çaykur Engelli, Eski Hükümlü, TMY 16 Kamu Personeli Alım İlanları

Çaykur Engelli, Eski Hükümlü, TMY 16 Kamu Personeli Alım İlanları

Kamu Personeli Alımı İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan fabrikalara engelli, eski hükümlü, TMY 16 kamu personeli alınıyor.

Güncel İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur bünyesindeki birden fazla Çay Fabrikasına geçici işçi pozisyonunda engelli, eski hükümlü TMY 16 kamu personeli alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan bu ilanlarda yapılacak kamu personel alımlarında personeller geçici ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personellerine yılda dört ikramiye ödemesi yapılacak ve adaylardan birden çok işyeri için başvuru yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

Yapılacak alımda alım şartlarını eksiksiz taşıyan adayların İŞKUR Sürmene Hizmet Merkezi bünyesinde yapılacak olan alımda başvurularını 28 Şubat 2020 tarihine kadar yapmaları ve sonrasında 18 Mart 2020 Çarşamba günü saat 13:00 da Trabzon Of kapalı spor salonunda noter huzurunda kura çekilecek. İŞKUR tarafından Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bildirilen kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular www.çaykur.gov.tr adresinden ilan edilecek. Hiçbir adayın adresine posta yolu ile tebligat yapılmayacak.

Trabzon İş İlanı

Engelli, Eski Hükümlü, TMY Kamu Personel Alımı

Beden İşçisi 9 kişi 00005418588 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek engelli adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Çamlıyay Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 3 kişi 00005418594 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek, eski hükümlü veya TMY personeller geçici ve tam zamanlı olacak, adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Çamlı Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Giresun İş İlanı

Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Beden İşçisi 1 kişi 00005420129 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek eski hükümlü veya TMY personeller geçici ve tam zamanlı olacak, adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Güce, Doğankent, Çanakçı, Çamoluk, Yağlıdere, Piraziz, Tirebolu, Şebinkarahisar, Keşap, Görele, Giresun Merkez, Eynesil, Espiye, Dereli, Bulancak, Alucra ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller A. Şükrü Okan Cad. Körliman Mah. Tirebolu Giresun adresinde çalıştırılacaklar. Bu alımda kura çekimi Rize Kalkandere Polis Meslek Yüksekokulu salonunda 17 Mart 2020 tarihinde saat 09:00 da yapılacak.

Artvin İş İlanı

Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Beden İşçisi 3 kişi 00005420458 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek, kişisel durumu engelli personeller geçici ve tam zamanlı olarak, adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Kemalpaşa, Murgul, Yusufeli, Şavşat, Hopa, Borçka, Artvin Merkez, Arhavi, Ardanuç ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Arhavi Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar. Bu alımda kura çekimi Hopa Spor Salonu Hopa Artvin adresinde 19 Mart 2020 tarihinde saat 13:00 da yapılacak.

Başvuruları devam eden kamu personeli alımında farklı Çay Fabrikalarına alınacak 16 kişi engelli, eski hükümlü, TMY kamu personeli alımına başvurmak isteyen ve yukarıdaki şartları taşıyan adayların 28 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020