Çaykur İŞKUR ile 213 Geçici İşçi Alım İlanı Yayınlandı

Çaykur İŞKUR ile 213 Geçici İşçi Alım İlanı Yayınlandı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan fabrikalara çok sayıda geçici kamu personelleri alınacak.

Güncel İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur bünyesindeki fabrikalara geçici işçi pozisyonunda kamu personelleri alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan bu ilanlarda yapılacak kamu personel alımlarında personeller geçici ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personellerine yılda dört ikramiye ödemesi yapılacak ve adaylardan birden çok işyeri için başvuru yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecek. 28 Şubat 2020 tarihi şartları taşıyan adaylar için son başvuru tarihidir.

Beden İşçisi 5 kişi 00005418446 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Araklı Çay Fabrikasında Çalıştırılacak.

Beden İşçisi 10 kişi 00005418458 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Çamlı Çay Fabrikası Müdürlüğünde çalıştırılacak.

Beden İşçisi 10 kişi 00005418525 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Bölümlü Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 25 kişi 00005418546 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Eskipazar Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 25 kişi 00005418557 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Karaca Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 20 kişi 00005418566 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Of Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 20 kişi 00005418485 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Hayrat Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 5 kişi 00005418488 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Sürmene Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 9 kişi 00005418588 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek engelli personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Çamlıyay Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 3 kişi 00005418594 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek, eski hükümlü veya TMY personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Çamlı Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 1 kişi 00005420129 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek eski hükümlü veya TMY personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Güce, Doğankent, Çanakçı, Çamoluk, Yağlıdere, Piraziz, Tirebolu, Şebinkarahisar, Keşap, Görele, Giresun Merkez, Eynesil, Espiye, Dereli, Bulancak, Alucra ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller A. Şükrü Okan Cad. Körliman Mah. Tirebolu Giresun adresinde çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 10 kişi 00005420455 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Artvin il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Kemalpaşa Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 40 kişi 00005420456 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Artvin il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Arhavi Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 10 kişi 00005420457 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Artvin il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Hopa Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 3 kişi 00005420458 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek, kişisel durumu engelli personeller geçici ve tam zamanlı olarak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Artvin il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Arhavi Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 15 kişi 00005420544 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Artvin il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Muratlı Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 2 kişi 00005420545 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek, eski hükümlü veya TMY personeller geçici ve tam zamanlı olacak, genel işlerde görevlendirilecek adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Artvin il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Arhavi Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Son başvuru tarihi 28 Şubat 2020 olup başvurular ikamet ve diğer şartları taşıyan adaylar için İŞKUR il müdürlüklerinden yapılacak.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020