Çaykur Karaca En Az İlkokul Mezun 25 Geçici Kamu Personeli Alım İlanı

Çaykur Karaca En Az İlkokul Mezun 25 Geçici Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Karaca Çay Fabrikasına 25 kamu personelleri alınacak.

Güncel İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur bünyesindeki Karaca Çay Fabrikasına geçici işçi pozisyonunda kamu personelleri alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan bu ilanlarda yapılacak kamu personel alımlarında personeller geçici ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personellerine yılda dört ikramiye ödemesi yapılacak ve adaylardan birden çok işyeri için başvuru yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

Yapılacak alımda alım şartlarını eksiksiz taşıyan adayların İŞKUR Sürmene Hizmet Merkezi bünyesinde yapılacak olan alımda başvurularını 28 Şubat 2020 tarihine kadar yapmaları ve sonrasında 18 Mart 2020 Çarşamba günü saat 13:00 da Trabzon Of kapalı spor salonunda noter huzurunda kura çekilecek. İŞKUR tarafından Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bildirilen kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular www.çaykur.gov.tr adresinden ilan edilecek. Hiçbir adayın adresine posta yolu ile tebligat yapılmayacak.

Beden İşçisi 25 kişi 00005418557 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Karaca Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Karaca Çay Fabrikasına alınacak 25 kamu personeli alımına başvurmak isteyen yukarıdaki şartları taşıyan adayların 28 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020