Cerrahpaşa Hastanesi İŞKUR ile 20 Kamu Personeli Alım İlanı

Cerrahpaşa Hastanesi İŞKUR ile 20 Kamu Personeli Alım İlanı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa bünyesine İŞKUR ile 20 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu alımında ayrıtılar şöyle.

İ.Ü. Cerrahpaşa tarafından yapılan ilan ile bünyesine KPSS siz, en lise mezun 20 Temizlik görevlisi alımı ilanı yayınlandı.

Alınacak personeller başvuru sonrasında kuraya katılacak olup kura listesi 21 Ocak 2020 tarihinde üniversite internet adresinde yayınlanacak. Noter ile kura sonrasında adaylar sözlü sınavına alınarak seçilecek.

Temizlik personeli 20 kişi İŞKUR kamu alımında adayların 00005352065 nolu ilan için en az lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, İstanbul merkez, sultangazi, arnavutköy, beylikdüzü, esenyurt, başakşehir, çekmeköy, sancaktepe, ataşehir, esenler, tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, bağcılar, avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, üsküdar, şişli, şile, Silivri, Sarıyer, kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, fatih, eyüp, çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, adalar ikametli olmaları tercih sebebi olacaktır.

Adayların;

Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, 2 Adet Vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, SGK’dan emeklilik yaşlılık veya malullük aylığını almadığını gösterir belge, askerlik durum belgesi(e devlet çıktısı kabül edilecek), Diploma Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi( lise, önlisans veya lisans).

Yukarıdaki belgeleri hazırlayarak başvurularını 17 Ocak 2020 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2020