Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kpss Siz Memur Alımı Başvurusu

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kpss Siz Memur Alımı Başvurusu

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kpss Siz Memur Alımı ilanı ile 170 kamu personeli alımı yapacak. 7 ilde 10 branşta sözleşmeli personel alınacak.

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kpss Siz Memur Alımı için yayımladığı ilan ile inşaat mühendisi, harita mühendisi, makine mühendisi, elektrik-elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, jeoloji mühendisi  olarak 170 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar İstanbul, İzmir, Ankara, Edirne, Diyarbakır, Kocaeli, Konya illeri için yapılacak.


Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kpss Siz Memur Alımı Genel Şartları

**Türk vatandaşı olmak, 
 **657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yer alan şartları haiz olmak,
**Sağlık durumu, iklim değişikliklerine ve her çeşit yolculuk şartlarına elverişli olmak, 

evre-001.png


Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Kpss Siz Memur Alımı Başvuru Bilgileri

**Bakanlıkça yapılacak sözlü sınavda yüz (100) tam puan üzerinden en az yetmiş (70) puan almak,   **Başvuruların yapıldığı tarihin son günü itibariyle diploma derecesi, yabancı dil bilgisi ve mesleki tecrübe bakımından şartların tamamına sahip olmak.
**Başvurular 13.12.2021 Pazartesi günü başlayıp 31.12.2021 Cuma günü saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan sınav başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 
**Adayların başvuru işlemi tamamlandıktan sonra “Başvurularım” ekranından başvurularının tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. “Başvurularım” ekranından “Başvuru Alındı” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır. 
**Adayların öğrenim mezuniyet bilgisi web servisleri aracılığı ile alınacaktır. E-Devlet üzerinde bu bilgileri bulunmayan adayların başvuru sırasında mağduriyet yaşamamaları için e-Devlet üzerinde yer almayan bilgilerini ilgili kurumundan güncellemeleri gerekmektedir

Özel şartlar ve tam ilan metni için BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2021

Popüler İlanlar