Çivril Belediyesi 15 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Çivril Belediyesi 15 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan ilan ile daimi kadroda Belediye Başkanlığına en az ilkokul mezunu 15 sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

DPB daimi Çivril Belediye Başkanlığı 15 sürekli işçi alınacağı ilan edildi. Alınacaklar en az ilkokul mezunu adaylar arasından ve 4857 sayılı iş kanununa tabi olarak görev yapacak sürekli işçi alınacak.

Yapılacak olan 15 kamu personeli alımı ilana başvurular Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne 08 Şubat 2019 ile 12 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Alınacak sürekli kamu işçisi alımında adayların ilkokul, ortaokul, lise, fakülte, lisansüstü öğretim mezunu olmaları, MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşlerde 40 Saatlik Kurs Bitirme Belgesi sahibi olmaları ve Denizli ili Çivril ilçesinde ikamet edenler başvuruda bulunabileceklerdir. İlan yayımlandığı süre içerisinde ikametgahlarını değiştirenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlan edilen beden işçisi alımında İŞKUR tarafından bildirilecek nihai liste ile noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Sonrasında sözlü sınav için iş talep formu doldurarak 18 Şubat 2019 ile 22 Şubat 2019 tarihleri arasında Çivril belediyesi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

En Az İlkokul Mezunu 15 sürekli işçi alım ilanını incelemek için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 22 Şubat 2019