Çukurca Belediyesi En Az İlkokul Mezunu İşçi Alım İlanı Yayınladı

Çukurca Belediyesi En Az İlkokul Mezunu İşçi Alım İlanı Yayınladı

Çukurca Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanı yayınlandı.

Çukurca Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre beden işçisi kadrosunda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 9 Temmuz 2019 Salı tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Çukurca Belediye Başkanlığı beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Kütahya Domaniç’te ikamet ediyor olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “İş Güvenliği İşçi Sağlığı Eğitimi Sertifikası”, “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Sertifikası” ve “Hijyen Eğitim Sertifikası”na sahip olmak yer almaktadır.

Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005053799 olarak açıklanmıştır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 17 Temmuz 2019 Çarşamba tarihinde 11:00 - 12:00 saatinde Çukurca Belediye Başkanlığı adresinde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 09 Temmuz 2019

Popüler İlanlar