Darphane Müdürlüğü İŞKUR İş İlanı İle Daimi Aşçı Alıyor

Darphane Müdürlüğü İŞKUR İş İlanı İle Daimi Aşçı Alıyor

Yapılan yeni İŞKUR iş ilanı ile darphaneye daimi aşçı kamu personeli alınıyor. Yayınlanan daimi işçi alım ilanı içeriği haberimizde.

T.C. Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR kamu işçi alımı ilanı ile bünyesine 1 kişi daimi Aşçı kamu işçi alıyor. Alınacak kamu personelleri müdürlük bünyesine daimi ve iki ay deneme süreli olarak alınacaklar.

 Kamu Personelleri Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün İstanbul da Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş ve Orhantepe Mahallesi Tekel Caddesi No:6 Cevizli Kartal adresindeki işyerlerinde istihdam edilecekler. Müdürlük tarafından yol giderleri, yemek giderleri, giyim yardımı sosyal imkanları verilmekte.

Aşçı olarak alınacak 1 kamu İşçisi adaylarının ön lisans aşçılık, Gastronomi ve Mutfak Sanatları mezunu olması, adayların kadın ve erkek ilan tarihi itibariyle 18 yaşından büyük olması 35 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiği bulunmaması, kamu personeli seçme sınavı P93 puanı en az 60 olması, 3 yıl mesleki deneyimi olması ve SGK kayıtları ile belgelemesi, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, dikkatli ve düzenli çalışan olması şartları bulunmakta.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 15 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005495471 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi ile başvurularını yapmaları veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları ilan edildi.

İŞKUR başvuru sonrasında belirlenen nihai liste için 22 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş İstanbul adresindeki Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde kura çekilişi yapılacak olup kura yeri değişimi halinde Darphane müdürlüğünün resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2020