Deneyimli Deneyimsiz En Az Ortaokul 45 Yaş Sınır Personel Alınacak

Deneyimli Deneyimsiz En Az Ortaokul 45 Yaş Sınır Personel Alınacak

İŞKUR iş ilanları üzerinden deneyimli deneyimsiz 20 daimi kamu işçisi alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. 45 yaş sınır en az ortaokul mezunu kamu işçisi alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 45 yaş sınır en az ortaokul mezunu 20 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Beylikdüzü Belediyesi deneyimli deneyimsiz beden işçisi alacak.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ortaokul mezunu olması zorunludur.     

beylikduzu-003.png


BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 31 Aralık 2021 günü olup başvurular [email protected] internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2021

Popüler İlanlar