Derebucak Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu 4 Personel Alımı Yapıyor

Derebucak Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu 4 Personel Alımı Yapıyor

Derebucak Belediyesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği 4 personel alım ilanı yayınladı.

Derebucak Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında; ekskavatör operatörü, harita teknikeri ve beko loder operatörü kadrosunda görevlendirmek üzere toplamda 4 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular, son başvuru tarihi olan 15 Nisan 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Beko Loder Operatörü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, belediye şirketi ve belediyeye bağlı taşeron firmalarda en az 3 yıl çalışmış olmak, MEB onaylı motor periyodik bakım geliştirme uyum eğitimi belgesi, dizel yakıt sistemleri geliştirme ve uyum eğitimi belgesi, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde karayolu yapım ve bakım eğitim belgesine sahip olmak, G ve E sınıfı ehliyete sahip olmak yer almaktadır. (00004921923)

Harita Teknikeri alımı için adayların; meslek yüksekokulu önlisans harita teknikerliği mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı P93 puan türünden en az 60 puan almış olması, MEB onaylı büro yönetimi ve sekreterlik alanında bilgisayarlı hızlı klavye kullanımı eğitim belgesi, büro yönetimi ve sekterlik alanında standart Türk klavyesi eğitimi belgesine sahip olması ve 3 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir. (00004921900)

Ekskavatör Operatörü alımı için; ilköğretim mezunu olmak, MEB onaylı motor periyodik bakım geliştirme uyum eğitimi belgesi, dizel yakıt sistemleri geliştirme ve uyum eğitimi belgesi, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde karayolu yapım ve bakım eğitim belgesine sahip olmak, G ve E sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Adayların Derebucak ilçesinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. (00004922036)

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan 2019